Växjö Auktionskammare
Övrigt
Övrigt
VÅGAR, 3 st, tidigt 1900-tal.
261452. VÅGAR, 3 st, tidigt 1900-tal.
Största längd 48 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Största längd 48 cm.
Bruksslitage.
Växjö Auktionskammare
367