261439. damer Rolex Datejust 750 gult guld automatisk.
Fall diameter 25 mm. Längd: 19cm Referens 6917, punkt 5421354. Byggd 1977. Blå urtavla med 10 diamanter. Datumfönster inställt på 3. Central sekund.
Plastglas med smärre repor, normala tecken på slitage, rem något utsliten.
Klockan är igång, men det finns ingen garanti för funktion.