PALL, trä, troligen IKEA, 1900-tal.

261424. PALL, trä, troligen IKEA, 1900-tal.

Höjd 52,5 cm.

Skador i fanér, skador på ben, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 52,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 856