NILS FORSBERG. Olja på duk, "Murken skulptur på kalhygget", signerad.

261416. NILS FORSBERG. Olja på duk, "Murken skulptur på kalhygget", signerad.

63,5 x 80 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

63,5 x 80 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 767