TORSTEN BERGMARK. Olja på duk, "Huset bakom", signerad samt daterad 78.
261396. TORSTEN BERGMARK. Olja på duk, "Huset bakom", signerad samt daterad 78.
59 x 49 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
59 x 49 cm.
Nyköpings Auktionsverk
5 064