SERVISDELAR, 34 delar, Tyskland.

261365. SERVISDELAR, 34 delar, Tyskland.

8 djupa tallrikar, 12 mattallrikar, 5 assietter, 2 såskannor, ovalt uppläggningsfat, 3 fyrkantiga fat samt 2 uppläggningsskålar med ett lock.

Ett nagg på undersidan av en djup tallrik, i övrigt smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 698