GOLVLAMPA, trästomme, Sydeuropa, 1900-tal.

261364. GOLVLAMPA, trästomme, Sydeuropa, 1900-tal.

Bemålad och bronserad stomme. Höjd inkl skärm ca 158 cm.

Slitage och skador, skärmring saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 707