TAKLAMPA Hans-Agne Jakobsson, Markaryd. 1900-talets mitt.

261358. TAKLAMPA Hans-Agne Jakobsson, Markaryd. 1900-talets mitt.

Svarlackerad plåt med rött band. I form av hatt. Etikettmärkt Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, Made in Sweden.
Höjd 21 cm.

Slitage, fläckar, ställvist solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.

Antal besök: 7 088