SOFFBORD, "Samsas", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

261332. SOFFBORD, "Samsas", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

Rund skiva. Fanerat i teak. Diameter 100, höjd 60 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre märken.

Antal besök: 489