MATTA, Sigvard Bernadotte, monogramsign"SB", ca 260 x 168.

26130. MATTA, Sigvard Bernadotte, monogramsign"SB", ca 260 x 168.

Geometriskt mönster.

Slitage, fläckar, kantskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Geometriskt mönster.

Slitage, fläckar, kantskador.

Antal besök: 1 570