PÄLSKAPPA, persian, 1900-tal.

PÄLSKAPPA, persian, 1900-tal.
2613025. PÄLSKAPPA, persian, 1900-tal.

Mått armhåla till armhåla ca 60 cm. Längd ca 116 cm. Två pälshattar medföljer.

Bruksslitage. Foder med sprucken söm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 425