ETUI, 2 st, D'amitie Souvenir, 1700/1800-tal, miniatyr målningar.

26128. ETUI, 2 st, D'amitie Souvenir, 1700/1800-tal, miniatyr målningar.

Dekor med silver och pärlemor.
Höjd 8 cm.

Skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8 cm.

Skador, delar saknas.

Antal besök: 1 513