GEORG JENSEN: EN SILVER BREVÖPPNARE.

2612829. GEORG JENSEN: EN SILVER BREVÖPPNARE.

Engelska Importstämplar för 1948 och stämplad 'Georg Jensen Silversmiths Ltd, Sterling Denmark 255', 9,7 cm lång, 14g, 0.44ozs.

yta repor, generellt bra begagnat skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rushbrooks Auctioneers
Antal besök: 628