TERMOMETER samt BRICKA, 1940-tal.

261264. TERMOMETER samt BRICKA, 1940-tal.

Termometer, gjuten metall, höjd 26 cm. Bricka, litograferad plåt med Konung Gustav V med familj, längd 34, bredd 23 cm.

Bricka, med repor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 685