JARDINJÄR, förgylld mässing, Thomas Latham & Ernest Morton, England, omkring 1900.

261242. JARDINJÄR, förgylld mässing, Thomas Latham & Ernest Morton, England, omkring 1900.

Längd 36 cm.

Slitage, repor. Inristat nummer på undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 36 cm.

Antal besök: 1 440