Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Taklampor
LJUSKRONA, plafondmodell, 1900-tal. Höjd ca 30 cm.
261239. LJUSKRONA, plafondmodell, 1900-tal. Höjd ca 30 cm.
Diameter ca 41 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca 41 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
560