PALL, 1940/50-tal.

PALL, 1940/50-tal.
2612353. PALL, 1940/50-tal.

Sitsens bredd 30 cm.
Höjd 47 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
2612353. PALL, 1940/50-tal.

Sitsens bredd 30 cm.
Höjd 47 cm.

Slitage.

Antal besök: 470