VÄSKA, Gucci, Italien, 1900-talets andra del.

261197. VÄSKA, Gucci, Italien, 1900-talets andra del.

Svart lack med rött skinnfoder.
Kvitto från inköpstillfället samt dustbag, fickspegel samt mindre portmonnä för exempelvis kort medföljer.
Förlängningbar axelrem. Stämpelmärkt Made in Italy by Gucci.

Väskan är inköpt på Bukowskis Fashion & Diamonds

Kvitto från Bukowskis finns.

Bruksslitage. Något nött i nedre hörn.
Smärre skada/färgbortfall på foder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kvitto från Bukowskis finns.

Antal besök: 1 027