Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Skulptur
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna på oxe i brons, osignerad.
261159. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna på oxe i brons, osignerad.
Höjd 34 cm
2000-tal.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 34 cm
2000-tal.
Bruksskick.
Garpenhus Auktioner
884