OKÄND KONSTNÄR. Skulptur i brons, kvinna liggande på sten, osignerad.

261151. OKÄND KONSTNÄR. Skulptur i brons, kvinna liggande på sten, osignerad.

Höjd 18,5 cm inklusive sockel
Sockel, diameter 15 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18,5 cm inklusive sockel
Sockel, diameter 15 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 798