PIEDESTAL, mässing och marmor, 1900-tal.

261148. PIEDESTAL, mässing och marmor, 1900-tal.

Diameter 23, höjd 81 cm.

Bruksslitage, mindre repor på skiva. Stomme något sned.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 23, höjd 81 cm.

Antal besök: 3 003