SPEGELLAMPETT med 2 ljusarmar, rokoko-stil, 1900-tal.

261128. SPEGELLAMPETT med 2 ljusarmar, rokoko-stil, 1900-tal.

Träram med pastellage över spegelglas, ljushållare i mässing
Höjd 51 cm
Bredd 39 cm
Spegelyta 38x26 cm.

Bruksslitage
Förgyllning med bortfall
Repor, sprickor, or
Spegel med missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 51 cm
Bredd 39 cm
Spegelyta 38x26 cm.

Bruksslitage
Förgyllning med bortfall
Repor, sprickor, or
Spegel med missfärgningar.

Antal besök: 766