RING i 18K gulguld, genombruten fattning med tre stenar, 1965.

261126. RING i 18K gulguld, genombruten fattning med tre stenar, 1965.

Ring besatt med tre slipade vita stenar.
Vikt 3,4 gram.
Storlek 18/57.
Stämplad: Kattfot, 18K, P9. otydlig stämpel.

Bruksskick.
Repor.
Stenar med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 3,4 gram.
Storlek 18/57.

Bruksskick.
Repor.
Stenar med repor.

Antal besök: 1 267