MANUEL HERNÁNDEZ MOMPÓ. Utan titel.

2610618. MANUEL HERNÁNDEZ MOMPÓ. Utan titel.

Litografi
Signerad, daterad 1984 och numrerad 15/99. Detta arbete fungerade som en affisch som tillkännagav den monografiska utställningen som ägde rum på Joan Prats Gallery i Barcelona mellan januari och februari samma år.
76 x 56 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
76 x 56 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 581