2610618. MANUEL HERNÁNDEZ MOMPÓ. Utan titel.
Litografi
Signerad, daterad 1984 och numrerad 15/99. Detta arbete fungerade som en affisch som tillkännagav den monografiska utställningen som ägde rum på Joan Prats Gallery i Barcelona mellan januari och februari samma år.
76 x 56 cm.
Litografi
76 x 56 cm.