PARTI METALL, 14 delar, bland annat kandelabrar, rokokostil.

26104. PARTI METALL, 14 delar, bland annat kandelabrar, rokokostil.

Bestående av bland annat ishink, ramar 3 st, bricka mm.
Höjd 6 - 23,5 cm.

Slitage, ljusskärmar med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6 - 23,5 cm.

Antal besök: 798