MATSALSMÖBEL, 9 delar, "Fontaine", 1900/2000-tal.

261043. MATSALSMÖBEL, 9 delar, "Fontaine", 1900/2000-tal.

Bord: längd 152 cm, bredd 101 cm, höjd 75,5 cm + 2 iläggsskivor à 30,5 cm vardera.
8 stolar, rygghöjd 104,5 cm.

Smärre bruksslitage. En iläggsskiva med två repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 stolar, rygghöjd 104,5 cm.

Antal besök: 845