KONFERENSBORD, Ikea, 2000-tal.

2610132. KONFERENSBORD, Ikea, 2000-tal.

Stomme i metall. Delad bordsskiva. Ca 140 x 140, höjd 73 cm.

Ytslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage. Repor och märken.

Antal besök: 562