En del märkta undertill. 4 st lampor, höjd 25,5 - 32,5 cm. 1 st bordsur, Kaiser, Tyskland, höjd 22 cm. 1 st figurin, gris, höjd 14,5 cm.
Bruksslitage, bordsur med nagg, lampor samt bordsur ej funktionstestade.