Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
TINA ELFAST. "Syngonium", akvarell, signerad och daterad 2002.
260998. TINA ELFAST. "Syngonium", akvarell, signerad och daterad 2002.
38 x 28 cm.
ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 28 cm.
ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
911