TINA ELFAST. "Syngonium", akvarell, signerad och daterad 2002.

260998. TINA ELFAST. "Syngonium", akvarell, signerad och daterad 2002.

38 x 28 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 28 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 049