PARTI FIGURINER, ca 70 delar, porslin samt trä, bland annat Japan samt Kina, 1900-tal.

260995. PARTI FIGURINER, ca 70 delar, porslin samt trä, bland annat Japan samt Kina, 1900-tal.

Figuriner i olika storlekar och modeller.
Mestadels hundar.
En Tomte, Design Rolf Berg.

Bruksslitage, lagningar, sprickor, krackeleringar, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mestadels hundar.
En Tomte, Design Rolf Berg.

Antal besök: 899