SOFFBORD, glas och trä, 1900-talets andra hälft.

260992. SOFFBORD, glas och trä, 1900-talets andra hälft.

75 43, höjd 47 cm.

Bruksslitage, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

75 43, höjd 47 cm.

Bruksslitage, mindre nagg.

Antal besök: 1 719