GLASFÖREMÅL, 10 delar, bl.a. Erik Höglund, 1900-tal.

26098. GLASFÖREMÅL, 10 delar, bl.a. Erik Höglund, 1900-tal.

Karaff utan propp, Erik Höglund, Boda mm, höjd ca 9-22 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 075