SOFFBORD/MATBORD, teak, 1900-talets mitt, Danmark.

260924. SOFFBORD/MATBORD, teak, 1900-talets mitt, Danmark.

Höj och sänkbart med klaffar, längd 145, bredd 55-95, höjd 56-71 cm.

Slitage på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage på skivan.

Antal besök: 672