GARDINER, 8 våder + 8 gardinomfång fodrade, 19/2000-tal.

260916. GARDINER, 8 våder + 8 gardinomfång fodrade, 19/2000-tal.

Vådernas höjd ca 265, botten bredd ca 130 cm.

Bruksslitage, ngt blekta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ngt blekta.

Antal besök: 1 122