LOCKSKÅL/BURK, glas, 1900-tal.

260912. LOCKSKÅL/BURK, glas, 1900-tal.

Målad dekor av bladverk. Lock och sockel av vi metall. Höjd 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 705