FÅTÖLJER, 1 par, brunt skinn.

FÅTÖLJER, 1 par, brunt skinn.
260894. FÅTÖLJER, 1 par, brunt skinn.

Tidigt 1900-tal.

Bruksslitage, knappar saknas samt fuktskador på undersidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tidigt 1900-tal.

Antal besök: 1 273