KUDDAR, 6 st, 19/2000-tal.

KUDDAR, 6 st, 19/2000-tal.
260893. KUDDAR, 6 st, 19/2000-tal.

Största kuddens mått ca 49 x 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 972