FÅTÖLJER, 1 par, Carl Malmsten-inspirerade, 1900-talets mitt.

260883. FÅTÖLJER, 1 par, Carl Malmsten-inspirerade, 1900-talets mitt.

Mahogny med grå klädsel.

Bruksslitage samt en sits med fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny med grå klädsel.

Antal besök: 1 470