SNURRFÅTÖLJ SAMT KARMSTOL, 1900-talets mitt.

260877. SNURRFÅTÖLJ SAMT KARMSTOL, 1900-talets mitt.

Svart konstläderklädsel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart konstläderklädsel.

Bruksslitage.

Antal besök: 547