Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Europeiskt
VAS, 2 st, keramik, Ninnie Forsgren, Bromma Keramik och Marie Simmulson, Uppsala Ekeby. 1960-tal.
260854. VAS, 2 st, keramik, Ninnie Forsgren, Bromma Keramik och Marie Simmulson, Uppsala Ekeby. 1960-tal.
22 respektive 23 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
22 respektive 23 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
2 955