Växjö Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STEGPALL, Verkstads AB Lindqvist, Motala, 1900-talets mitt.
260810. STEGPALL, Verkstads AB Lindqvist, Motala, 1900-talets mitt.
Höjd 59 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 59 cm.
Bruksslitage.
Växjö Auktionskammare
500