LÅNGPIPA, sjöskum/silver, 1824, otydliga mästastämplar.

260727. LÅNGPIPA, sjöskum/silver, 1824, otydliga mästastämplar.

Total längd 84 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd 84 cm.

Slitage.

Antal besök: 550