PARTI HUSHÅLLSTEXTILIER, 1900-tal.

2607131. PARTI HUSHÅLLSTEXTILIER, 1900-tal.

Bl a dukar, lakan och servetter.

Ej fullständigt genomgångna. Bruksslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 260