LÅNGPIPA, sjöskum/silver, 1838, otydliga mästarstämplar.

260711. LÅNGPIPA, sjöskum/silver, 1838, otydliga mästarstämplar.

Total längd 65 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd 65 cm.

Slitage.

Antal besök: 538