HEINZ ROBERT SCHUBERT. Tavla, Utan titel.

2607007. HEINZ ROBERT SCHUBERT. Tavla, Utan titel.

Heinz Robert Schubert (1912-2001), målning, utan titel, olja på duk. Skildring av interiör med en grupp män vid ett bord som spelar kort, signerad längst ner till vänster, 79x68,5 cm (61x49cm).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 516