SILVERFÖREMÅL, 12 st, silver. Svenska och utländska stämplar 1900-tal. Vikt ca 500 gram.

260684. SILVERFÖREMÅL, 12 st, silver. Svenska och utländska stämplar 1900-tal. Vikt ca 500 gram.

1 skål, 1 ströare, 1 saltkar med 2 skedar, 6 servettringar och 1 apoteksvåg i stål med 2 hållare i silver.

Bruksslitage, bristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, bristningar.

Antal besök: 766