Bäddsoffa 'WK-578 ALICE' av Wittmann från 1990-talet. Soffan kan vikas ut i en säng. Täckt med randigt tyg 'Tut Anch Amun 94051 grey 138'. Dessutom 2 små lösa kuddar.
cca H 88 cm x H 46 cm x B 170 cm x D 95 cm
Sovplats ca. 170 cm x 190 cm.
Smärre tecken på slitage, överkant på höger sida 1 defekt i möbeltyg. Skyddet är färgat på insidan.
Sovplats ca. 170 cm x 190 cm.