GOLVUR, urtavla märkt Mora,1800-tal.

260634. GOLVUR, urtavla märkt Mora,1800-tal.

Mora.
Lod samt pendel.
Höjd ca 190 cm.

Renoverat/kompletterat, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mora.
Lod samt pendel.
Höjd ca 190 cm.

Antal besök: 1 018