SKRIVBORD, engelsk stil, 1900-tal.

260630. SKRIVBORD, engelsk stil, 1900-tal.

Rödbetsad ek, beslag i mässing Längd 152, bredd 90, höjd 77 cm.

Bruksslitage, ställvis grovt. Stötmärken. Bordsskiva något välvd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 292