OSCAR CLEVE. "Hotellet Häverödal", akryl på duk, signerad.

26061. OSCAR CLEVE. "Hotellet Häverödal", akryl på duk, signerad.

daterad 1976, 22 x 27 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

daterad 1976, 22 x 27 cm.

Antal besök: 3 190